Разом подолаємо

Вместе преодолеем
Реклама

Читати російською мовою

Цитата номера
Доросла творча людина –
це дитина, яка вижила.
Урсула ЛЕ ГУЇН.

Ось і наближається до завершення ще один садово-городній сезон. Який вже по рахунку? Для одних він був вдалим і можна порадіти отриманому врожаю, а комусь доведеться подумати про нову стратегію, зваживши і проаналізувавши допущені помилки і прорахунки.

Ми в редакції теж думаємо про плани на майбутній рік, вносимо в них корективи, виходячи із зауважень і побажань своїх читачів. А як же! Адже варто тільки зупинитися в русі, як можна потім безнадійно відстати, а ми звикли за роки свого існування крокувати в ногу з часом. Про що ж плануємо розповідати на своїх сторінках у 2019 році?

Як зробити ділянку гарною? Про це просять розповісти багато читачів, причому не тільки молоді, але і зі стажем. Людей нині турбує не тільки отримання стабільно високих врожаїв якісної продукції, а й естетична сторона справи. Причому висвітлювати дане питання ми будемо на конкретних прикладах з різних куточків України, враховуючи місцеві умови і традиції, кліматичні умови. Фахівці та ентузіасти розберуться в помилках садівників і підкажуть, як зробити «красиво» з мінімальними витратами сил, часу і коштів. Тим же, хто тільки освоює землю, розповімо про сади різноманітних стилів – італійський, іспанський, японський, німецький, англійський, французький, голландський і т. п. Думаємо, багатьом буде цікаво і корисно прочитати про досвід екологічних поселень, яких стає все більше, про планування і облаштування великої ділянки.

Багато читачів просять більше розповідати про новітні технології, зокрема про те, як зробити сонячний водонагрівач своїми руками, про особливості будівництва і експлуатації вітряків, облаштування свердловин на ділянці, енергозберігаючі технології, приготування паливних брикетів з підручних матеріалів і багато іншого. Ми вже публікували матеріали на зазначені теми в поточному році, розширимо дану тематику і в майбутньому.

Чимало цікавого і корисного знайдуть читачі як у традиційних, так і нових рубриках, що з’явилися на сторінках газети останнім часом: «Фермерство», «Майстри», «Захоплення», «Своя справа». Готуються публікації по внутрішній обробці будинку, очищенню води в домашніх умовах, облаштуванню систем автополиву та інших напрямках.

Ми живемо з вами однією дружною сім’єю вже 25 років. Термін чималий. Скільки води за цей час витекло, скільки матеріалів побачило світ на сторінках газети, скільки номерів «Хазяїна» вийшло, а ми всі ці роки РАЗОМ. Як то кажуть, не розлий вода. З багатьма подружилися, навіть поріднилися. «Бувають в житті моменти, коли шалено сумно і самотньо, – пише нам М. Н.Потапенко з м. Сміла Черкаської області. – І начебто є кому зателефонувати, але розумієш, що всім не до тебе. Тоді на допомогу приходить «Хазяїн». Відкриваю старі номери і читаю, начебто розмовляю з незнайомими людьми. На душі стає легше, тепліше».

Розпочалася передплатна компанія на періодичні видання на наступний рік, і ми сподіваємося, що більшість наших читачів і шанувальників залишаться з нами. Додадуться нові, які дізналися про «Хазяїн» нещодавно. Разом будемо садити і сіяти, доглядати і плекати, збирати і зберігати урожай кожен на своїх сотках. Радіти удачам і засмучуватися, якщо щось не вийде. Це ж життя. Будемо допомагати один одному і разом все подолаємо!

Передплачуйте газету «Хазяїн» і її додаток – «Мой виноградник», щомісячні спецвипуски, і збирайте щедрі врожаї разом з нами! Висвітлювати актуальні теми просто, цікаво і корисно для читачів – це правило буде головним в «Хазяїні» і в наступному році.

Рядки з листів

Паличка-виручалочка

Для мене газета «Хазяїн» давно стала не тільки надійним помічником у веденні домашніх справ, консультантом при вирішенні виникаючих проблем, але і своєрідною віддушиною в хвилини відпочинку.

За роки знайомства з вами я навчилася швидко знаходити відповіді буквально на всі випадки життя, які виникають не тільки у мене в процесі сезону, але і у сусідів по дачному товариству. Для цього я навіть створила спеціальний допоміжний кондуїт, куди коротко заношу відповіді на найбільш часто виникаючі питання за розділами: «Город», «Сад», «Ягідник», «Квітник», «Боротьба з шкідниками і хворобами», «Обробка рослин по сезону», «Добриво», «Полив», «Збір і зберігання врожаю» і т. д.

Для того, щоб знайти відповідь, часу багато не потрібно, правда, для цього потрібно постійно оновлювати і доповнювати довідник новими даними. Головне, щоб це стало системою і внутрішньою потребою, тоді все буде в порядку. Зате радісно на душі, коли хтось звернеться за допомогою, а ти в змозі це зробити.

Т. П. ГУЩИНА.
м. Буча Київської обл.

Купуйте електронні версії наших нових видань

Що дає підписка на оновлення нашого сайту

Слідкуйте за нами в Facebook та Telegram

Також читати:

Оставьте ответ