Суниця чутлива до уваги

Суниця чутлива до уваги
Реклама

Смак суниці залежить виключно від сорту, чого не можна сказати про її розмір: плоди будуть м’ясистіше, якщо за нею правильно доглядати.

Про сорт: я віддаю перевагу суниці садовій сорту Лорд. Сама назва говорить про статус, і кожен з вас, напевно, представляючи суницю, названу Лорд, бачить велику соковиту, солодку ягоду. І я не виняток. Дійсність виправдала очікування, – це можу підтвердити власноруч.

А тепер про догляд. У травні-червні кущики ретельно обробляю: все старе листя слід обрізати, залишивши лише свіженькі, молоденькі листочки; не варто залишати вуса, так як вони будуть забирати силу у рослин. У результаті відходу сунична клумба буде виглядати охайною і привабливою. Після збору ягід також слід обрізати старі листя і вуса.

Але і цього мало! Щоб добитися хорошого результату, потрібно починати з самого початку, а саме – з посадки вусів.

Перш ніж посадити суницю, виберіть для неї краще місце. Культура буде краще розвиватися там, де ясно і сонячно. Перед посадкою удобрити землю, а якщо є можливість, поновіть ґрунт. Висаджуючи, звертайте увагу на те, щоб серцевинка не була засипана землею, інакше кущ загниє. Але й занадто високо садити теж погано, так як коріння буде сохнути.

До речі, про коріння: його слід розправити, висаджуючи в лунку. Так поживних речовин буде надходити більше, тому і ягоди будуть краще. Оптимальний рівень висадки – на рівні або на пару сантиметрів вище рівня землі.

Не забувайте: суниця любить воду. У посушливі дні її потрібно регулярно поливати, інакше з чого наливатися ягід?

Підводячи підсумок, варто помітити, що суниця не вимагає складного догляду. Хоча елементарна увага їй бажана як у дні плодоношення, так і в усі інші.

Олена ПАНАСЮК,
м. Узин Київської обл.

Купуйте електронні версії наших нових видань

Що дає підписка на оновлення нашого сайту

Слідкуйте за нами в Facebook та Telegram

Також читати:

Оставьте ответ