Дерева в аномальних зонах

0
45
Деревья в аномальных зонах
Реклама

Читати російською мовою

Посадив дерева 3 роки тому. Деякі з них не хочуть рости, хоча приділяємо їм достатньо уваги. Може вони потрапили в негостинні зони. Колись в «Хазяїні» писали, як знайти несприятливі зони на ділянці і в квартирі. Ось і сусід поскаржився, що як поїде до сина в гості, не може заснути на новому місці. Не могли б ви роз’яснити ситуацію?

В. Я. МИХАЙЛОВСЬКИЙ,
село Нові Петрівці,
Вишгородський р-н
Київської обл.

На думку фахівців аномальні зони – це місця з яскраво вираженими геопатологічними випромінюваннями. Вертикальний потік енергії діаметром до 40 сантиметрів піднімається вгору і пронизує будинок будь-якої поверховості. Випромінювання виникають в місцях розлому земної кори або там, де є порожнечі, ґрунтові води, поклади руди. Існують спеціальні сітки для захисту (наприклад, сітка Хартмана), розроблені фахівцями. Але це складно – обхід кімнат з маятником, металевими рамками і визначення поганих місць. І не факт, що у такого фахівця на маятнику рука вірно сіпнеться, де треба.

Набагато простіше пустити в будинок кішку. На поганих місцях вона заряджається. На таких її лежаннях не варто ставити ліжка і столи. Діти не можуть довго перебувати в потоках негативної енергії. З кімнат з їх надлишком кішки йдуть. Не хочуть в таких місцях перебувати і собаки.

Кімнатні рослини також неважливо себе почувають в поганих зонах. Кажуть, що навіть свічка погано горить в енергетичному потоці: полум’я не тримається рівно, воно гойдається, коптить. Є думка, що навіть складна побутова техніка і комп’ютери в потоках негативної енергії швидко виходять з ладу.

Ось такі відхилення нас переслідують по п’ятах.

Читач говорить у своєму листі, що дерева 3 роки погано ростуть при гарному догляді. Але тут виникає багато питань: чи так це?

Чи не було заглиблено місце щеплення при посадці, якої якості були спочатку саджанці, як часто проводиться полив, підживлення і багато іншого. Важливо і які бур’яни ростуть у безпосередній близькості до ваших дерев. Чи є тут гриби (в тому числі отруйні)? Зазвичай в аномальних зонах ростуть, як на дріжджах, кропива, чортополох, мати-й-мачуха. Тут завжди багато павуків і мурах.

До речі, у мене в саду теж є місця з відхиленнями. Одному дереву 20 років, але воно досі не цвіло. Стовбур росте по спіралі, його діаметр приблизно 6 сантиметрів. А поруч кущі чорної смородини. Тут гілки також ростуть по спіралі. Але смородина нормально плодоносить. Недалеко 2 кущі годжі. У них гілки ростуть зверху і знизу. Кущі некеровані. У червні скидають листя. Потім все відростає, зацвітає, але не встигає визрівати.

Або ще аномалія. Черешня (сорт Слава Донбасу), вік 20 років. Стовбур товстий, урожай щорічно високий. І поруч груша (сорт не визначений) віком в 40 років. Плодоносить постійно – 
з року в рік. Але що відрізняє всі мої дерева – сюди не доторкалася рука людини. Ніяких поливів, обрізок, обприскувань. Ростуть самі по собі, як в лісосмузі, і дають відмінний урожай. А, може, це так і треба, можливо, це нормальний догляд, коли не заважаєш дереву займати його місце під сонцем. Може, ми – невмілі садівники – найбільша аномалія в природі.

А свої дерева спробуйте правильно обрізати і підживити хоча б пару раз за сезон, поєднуючи з поливами, давши під кожне дерево по парі відер азотного добрива 
(1 ст. ложка селітри на відро води). І зверху вилийте ще відро чистої води, щоб не викликати локальний опік коренів.

Веббанер Хозяин Укрпошта
Купуйте електронні версії наших нових видань

Що дає підписка на оновлення нашого сайту

Слідкуйте за нами в Facebook та Telegram

Також читати:

Оставьте ответ