Дерева в аномальних зонах

Деревья в аномальных зонах
Реклама

Читати російською мовою

Посадив дерева 3 роки тому. Деякі з них не хочуть рости, хоча приділяємо їм достатньо уваги. Може вони потрапили в негостинні зони. Колись в «Хазяїні» писали, як знайти несприятливі зони на ділянці і в квартирі. Ось і сусід поскаржився, що як поїде до сина в гості, не може заснути на новому місці. Не могли б ви роз’яснити ситуацію?

В. Я. МИХАЙЛОВСЬКИЙ,
село Нові Петрівці,
Вишгородський р-н
Київської обл.

На думку фахівців аномальні зони – це місця з яскраво вираженими геопатологічними випромінюваннями. Вертикальний потік енергії діаметром до 40 сантиметрів піднімається вгору і пронизує будинок будь-якої поверховості. Випромінювання виникають в місцях розлому земної кори або там, де є порожнечі, ґрунтові води, поклади руди. Існують спеціальні сітки для захисту (наприклад, сітка Хартмана), розроблені фахівцями. Але це складно – обхід кімнат з маятником, металевими рамками і визначення поганих місць. І не факт, що у такого фахівця на маятнику рука вірно сіпнеться, де треба.

Набагато простіше пустити в будинок кішку. На поганих місцях вона заряджається. На таких її лежаннях не варто ставити ліжка і столи. Діти не можуть довго перебувати в потоках негативної енергії. З кімнат з їх надлишком кішки йдуть. Не хочуть в таких місцях перебувати і собаки.

Кімнатні рослини також неважливо себе почувають в поганих зонах. Кажуть, що навіть свічка погано горить в енергетичному потоці: полум’я не тримається рівно, воно гойдається, коптить. Є думка, що навіть складна побутова техніка і комп’ютери в потоках негативної енергії швидко виходять з ладу.

Ось такі відхилення нас переслідують по п’ятах.

Читач говорить у своєму листі, що дерева 3 роки погано ростуть при гарному догляді. Але тут виникає багато питань: чи так це?

Чи не було заглиблено місце щеплення при посадці, якої якості були спочатку саджанці, як часто проводиться полив, підживлення і багато іншого. Важливо і які бур’яни ростуть у безпосередній близькості до ваших дерев. Чи є тут гриби (в тому числі отруйні)? Зазвичай в аномальних зонах ростуть, як на дріжджах, кропива, чортополох, мати-й-мачуха. Тут завжди багато павуків і мурах.

До речі, у мене в саду теж є місця з відхиленнями. Одному дереву 20 років, але воно досі не цвіло. Стовбур росте по спіралі, його діаметр приблизно 6 сантиметрів. А поруч кущі чорної смородини. Тут гілки також ростуть по спіралі. Але смородина нормально плодоносить. Недалеко 2 кущі годжі. У них гілки ростуть зверху і знизу. Кущі некеровані. У червні скидають листя. Потім все відростає, зацвітає, але не встигає визрівати.

Або ще аномалія. Черешня (сорт Слава Донбасу), вік 20 років. Стовбур товстий, урожай щорічно високий. І поруч груша (сорт не визначений) віком в 40 років. Плодоносить постійно – 
з року в рік. Але що відрізняє всі мої дерева – сюди не доторкалася рука людини. Ніяких поливів, обрізок, обприскувань. Ростуть самі по собі, як в лісосмузі, і дають відмінний урожай. А, може, це так і треба, можливо, це нормальний догляд, коли не заважаєш дереву займати його місце під сонцем. Може, ми – невмілі садівники – найбільша аномалія в природі.

А свої дерева спробуйте правильно обрізати і підживити хоча б пару раз за сезон, поєднуючи з поливами, давши під кожне дерево по парі відер азотного добрива 
(1 ст. ложка селітри на відро води). І зверху вилийте ще відро чистої води, щоб не викликати локальний опік коренів.

Купуйте електронні версії наших нових видань

Що дає підписка на оновлення нашого сайту

Слідкуйте за нами в Facebook та Telegram

Також читати:

Оставьте ответ