Айстри – «емблема» осені

Астры - «эмблема» осени
Реклама

Читати російською мовою

Цю квітку не любити не можна.
Як не можна не любити осінь.
Не посперечаєшся, правда?

Айстри – осінні квіти, «емблема» цієї пори року і її душа. Вся краса осені – з її величезною палітрою м’яких, і в той же час, буйних барв – в цих кольорах. Ніжна витонченість, – ні, не в’янення, а переходу природи від тепла і затишку до повільного, але вірного настання холодів – у кожній гострій пелюстці цієї квітки. Такої крихкої, але такої витривалої і стійкої.

Осіння троянда – так часто називають айстру, тому що зацвітає вона на початку осені. Зустріти її можна практично в кожному саду, на кожному дачній і присадибній ділянці, на міських клумбах. Є, звичайно, і ранні сорти, що цвітуть влітку, але осінні найбільш великоквіткові і пишні.

Безліч символів несе в собі айстра. Це – символ ніжного, щирого і довгого кохання. Китайці саме айстру шанують, як символ краси і скромності, незайманої непорочності.

А ще айстра – подарунок небес, подарунок богів – адже її пелюстки загострені, як краєчки зірок. У перекладі з грецької айстра і є «зірка».

Безліч пелюсток цієї квітки, особливо якщо парна кількість – символ довголіття, символ вічного джерела життя.

Квітникарі впевнені, що айстра – одна з рослин, яку не тільки можна, але і обов’язково потрібно вирощувати на ділянці. Ці, незвичайної краси квіти, вписуються в будь-який садовий ансамбль рослин. Сортів айстр багато, відрізняються вони формою пелюсток, розмірами квіток, ароматами, висотою стебла. Але цінність їх усіх в одному – 
довге цвітіння. Айстри радують око, починаючи з другої половини літа і до пізньої осені, добре переносять навіть перші невеликі заморозки.

Зробити вашу ділянку неповторною, звичайно, допоможуть айстри. Все, що потрібно цим величним квітам – дотримання правил догляду та обробки, які не такі вже й складні. А вони віддячать вам своєю особливою любов’ю, яка дарує радість.

Купуйте електронні версії наших нових видань

Що дає підписка на оновлення нашого сайту

Слідкуйте за нами в Facebook та Telegram

Також читати:

Оставьте ответ