Святковий настрій

Праздничное настроение
Реклама

Читати російською мовою

Купівля ялинки під Новий рік вимагає великої уваги і часу. Казкову красуню потрібно довезти, дбайливо зберегти до прекрасного вечора Нового року, коли вона встане у повний зріст. Встановлюють її у відрі з піском або з водою, або на стійкому хресті, який зберігається на антресолях.

Трапляється, заздалегідь куплена ялинка починає обсипатися, а гілки її виявляються не пухнастими, а якимись голими, немов обгризеними. Доводиться погодитися – ялинка може принести не тільки великі радості, але і великі турботи, а то й прикрості! Ми ні в якому разі не відговорюємо тих, хто не мислить собі зустріч Нового року без ялинки. Купуйте, бережіть, встановлюйте, прикрашайте, милуйтеся! Це дуже гарно!

Але можна зробити своє помешкання дуже привабливим, цікавим і навіть загадковим без ялинки. І з кожним роком людей, які відмовляються від традиційної ялинки, стає все більше. Одні, слідуючи за європейською модою, роблять вінки із падуба з гронами червоних ягідок. Інші збирають ошатні ялинові та різноманітні хвойні вінки або роблять саморобні хвойні букети, які встановлюють у великій вазі.

Такі новорічні букети можуть бути дуже гарними, незвичайними і ошатними. Ми вам пропонуємо
ідею збірного букета. Купіть горщик з яскравими зірками пуанцетії. Поставте його на високу стійку підставку. Це може бути плоска керамічна ваза, в яку для стійкості насипані камінчики. Горщик встановіть в середині, а з боків у основі горщика закріпіть різноманітні гілочки хвойних рослин або вічнозеленої магонії. Любителі мішури можуть обплести новорічний букет гірляндами. Але і без них такий букет дуже нарядний і витриманий в новорічному стилі. Про весняні радощі може нагадати букет з білими запашними квітами, наприклад з нарцисами.

Для цього у велику високу вазу встановіть спочатку гілки хвойних в якості фону. В середину поставте нарциси або інші яскраві квіти, чергуючи їх з гілочками хвойних. Такий букет дуже гарний, строгий і нагадує ялинку з іграшками.

У високу вазу для стійкості обов’язково насипте камінчики, а потім поставте букет з гілок туї, до яких прикріплюйте плоди. Це можуть бути китиці горобини, невеликі яблука, лимони, мандарини. Звисаючи, вони будуть служити ошатними саморобними іграшками. Дріт можна прикрасити бантами із строкатих блискучих стрічок.

«Готуй сани влітку» – так говорить народна приказка. Вона стосується не тільки купленої влітку шуби та зимових чобіт, але і різноманітних новорічних заготівель, які можна зробити у себе на ділянці або в лісі. Нарядні шматочки кори, шишки, пластини зеленого моху, гарні коробочки висохлих плодів, все це стане в нагоді у грудні. Тепер настав час вийняти «коштовності», розкласти їх на столі. Поруч покласти гілочки туї, сосни, ялинки та інших хвойних. Бажано, щоб ці гілочки були свіжими. Новорічний букет буде особливо ефективним, якщо ви ваші заготівлі розфарбуєте, оригінально їх розподілите між гілками.

Букет можна встановити у вазу з водою, на дно якої укласти ошатні морські камінці. Камінчики у круглій скляній посудині в поєднанні з яскравими скляними кульками будуть виглядати як новорічні іграшки. Гра каміння і скла в воді дуже цікава.

Прикрасити своє новорічне помешкання можна і шишками. Прикріпіть до основи шишки довгу стрічку, ланцюжок так, щоб її можна було повісити біля входу в кімнату, в холі біля дверей. Можна повісити поруч кілька шишок на стрічках різної довжини. Заздалегідь між лусками помістіть маленькі пучки з моху сфагнуму разом з кірками апельсина, сухими скибочками кориці, шматочками гвоздики.

Чим різноманітніше «букет» прянощів, тим цікавіше святковий запах. Між лусками шишок встановіть маленькі ялинові гілочки. Гарно обмотайте тонкою «золотою» ниткою шишку так, щоб вставки не падали. Ароматна шишка – іграшка при вході не тільки прикрасить кімнату, але і буде видавати неповторний святковий аромат весь час різдвяних канікул.

Ваша КУМА.

Купуйте електронні версії наших нових видань

Що дає підписка на оновлення нашого сайту

Слідкуйте за нами в Facebook та Telegram

Також читати:

Оставьте ответ