Є можливість перепочити: гороскоп на грудень 2021

Гороскоп
Реклама

Читати російською мовою

Зміст

 1. Овен
 2. Телець
 3. Близнюки
 4. Рак
 5. Лев
 6. Діва
 7. Терези
 8. Скорпіон
 9. Стрілець
 10. Козеріг
 11. Водолій
 12. Риби

Справи в останньому місяці року, що минає, будуть складатися досить благополучно. Всі знаки зодіаку зможуть отримати від Білого Бика той перепочинок, який вони чекали весь рік.

Овен

Місяць обіцяє бути сприятливим. Всього лише невелике зусилля відокремлює вас від успіху. Будьте стриманішими й спокійнішими, та ви отримаєте те, про що мріяли. Більшості буде достатньо свого матеріального становища, вдасться зробити покупку мрії. У сім’ї доведеться вирішувати проблеми дітей або батьків, доглядати за ними. Здоров’я може підвести в найнесподіваніший момент, вас може наздогнати застуда або інша вірусна інфекція.

Сприятливі дні: 1, 10, 15, 21, 24, 30.

Несприятливі: 6, 13, 17, 28.

Телець

Будете цілком успішні та задоволені собою. Удача проявить себе, коли ви найменше будете розраховувати на везіння. Витрачати гроші намагайтеся з розумом: плануючи витрати, не забувайте про дрібниці, інакше можете влізти в борги. Домашнє оточення зажадає від вас посиленої уваги. Якщо з вашого боку виникне нерозуміння ситуації, конфліктів не уникнути. У другій половині місяця буде вразлива печінка, відмовтеся від жирних страв.

Сприятливі дні: 4, 14, 16, 21, 25, 30.

Несприятливі: 8, 9, 12, 28.

Близнюки

Можливо вам буде потрібен перепочинок та краще залягти на тиждень в барліг. Витрачати гроші необхідно дуже акуратно, якщо хочете прожити цей місяць без фінансових труднощів. У сімейних відносинах для збереження миру доведеться терпіти капризи партнера. Не піддавайтеся песимістичному настрою.

Сприятливі дні: 19, 21, 27, 31.

Несприятливі: 3, 11, 18, 26.

Рак

Присвятіть собі якомога більше часу. Вам необхідно продумати та побудувати плани, які забезпечать повне благополуччя в прийдешньому році. Дуже важливо тримати себе в руках: необережне слово або вчинок можуть сильно зіпсувати відносини з близькими людьми. Можливі розбіжності в сім’ї на фінансовій основі, не загострюйте їх. Настає сприятливий період для лікування хронічних захворювань, в кінці місяця вразливим місцем стануть очі.

Сприятливі дні: 4, 9, 21, 25, 31.

Несприятливі: 6, 13, 28.

Лев

Постарайтеся вирішити в першу чергу найбільш складні завдання. Якщо відчуваєте, що поодинці не впораєтеся, попросіть про допомогу у друзів. Матеріальне становище буде цілком стабільним, проте уникайте спокус витратити зайве. У родині пануватимуть любов та ніжність. Проблем зі здоров’ям не передбачається. Остерігайтеся інфекції.

Сприятливі дні: 1, 5, 10, 19, 21, 25, 31.

Несприятливі: 2, 7,11, 16,20, 26, 30.

Діва

Ніщо так не заспокоює і не задовольняє Дів, як домашні справи та турботи. Близькі чекають від вас новорічних сюрпризів. З грошима буде то густо, то пусто. Будьте обережні, щоб не стати жертвою шахрайства. В середині місяця існують передумови для виникнення прострілів, загострення радикуліту та остеохондрозу.

Сприятливі дні: 4, 9, 14, 19, 21, 25, 31.

Несприятливі: 1, 11, 27.

Терези

Все пройде успішно, якщо зумієте прорахувати хороші можливості. У сфері фінансів планети вказують на прибуток. Проблеми несподівано підкинуть близькі, постарайтеся не злитися на них, і все закінчиться благополучно. Дотримуйтесь режиму, Зберігайте душевну гармонію – та здоров’я вас не підведе. Остерігайтеся застуди.

Сприятливі дні: 5, 10, 16, 21, 27, 30.

Несприятливі: 6, 13, 20.

Скорпіон

Місяць здасться виснажливим, але не варто сумувати, попереду вас чекають дуже насичені дні. Фінансові складнощі можуть виникнути на початку місяця, під кінець чекайте хороший прибуток. Влаштуйте для сім’ї по-справжньому яскраве свято, близькі це оцінять. Слід приберегти своє здоров’я, ви схильні до частих інфекційних захворювань.

Сприятливі дні: 9, 12, 21, 25, 31.

Несприятливі: 5, 15, 20.

Стрілець

Період виконання бажань. З неба нічого не звалиться, але і зусилля для досягнення необхідного будуть потрібні невеликі. У плані фінансів витрати ризикують виявитися більше доходів, але в січні зірки підкажуть новий спосіб поповнення бюджету. У сімейних відносинах не виключені ускладнення, будьте обережні та попереджувальні. Імунітет у вас ослаблений, через що збільшиться ризик вірусних інфекцій. Не займайтеся самолікуванням.

Сприятливі дні: 1, 5, 10, 15, 25, 31.

Несприятливі: 3, 11, 23.

Козеріг

Грудень проведете, швидше за все, тихо та розслаблено, але вже на початку 2022 року багато що належить зробити. Будь-які покупки робіть уважно, так як в цей період ви легко можете стати жертвою обману. Не можна виключити натягнуту обстановку за новорічним столом: щоб такого не сталося, не робіть провокуючих заяв. Остерігайтеся травм та захворювань опорно-рухового апарату.

Сприятливі дні: 2, 9, 17, 21, 25, 31.

Несприятливі: 6, 13, 20.

Водолій

До 20 числа можна буде вирішити існуючі проблеми у взаєминах, якщо, звичайно, у вас знайдеться на цей час. Фінансова ситуація буде стабільною, можливо навіть, що отримаєте прибуток. Сімейні справи підуть не дуже гладко. Якщо бажаєте миру в будинку, надайте членам сім’ї деяку свободу рішень. У другій половині місяця невеликі нездужання, постарайтеся більше відпочивати та женіть геть негативні емоції.

Сприятливі дні: 10, 16, 22, 28, 31.

Несприятливі: 5, 14, 23.

Риби

Головним придбанням буде почуття впевненості в своїх силах, що все задумане може бути з легкістю реалізовано. Є сенс притримати гроші навіть у тому випадку, якщо матеріальні проблеми і не виникнуть. Сімейне життя в грудні може ускладнитися, скоріше, через суперечку, де і як зустрічати Новий рік. Ні фізичному, ні психічному здоров’ю ніщо не загрожуватиме.

Сприятливі дні: 1, 9, 17, 20, 25, 29, 31.

Несприятливі: 4, 18, 24.

Купуйте електронні версії наших нових видань

Що дає підписка на оновлення нашого сайту

Слідкуйте за нами в Facebook та Telegram

Також читати:

Оставьте ответ