Хто до нас завітав?! Гороскоп на січень.

Кто к нам пожаловал?! Гороскоп на январь
Реклама

Читати російською мовою

Зміст

 1. Овен
 2. Телець
 3. Близнюки
 4. Рак
 5. Лев
 6. Діва
 7. Терези
 8. Скорпіон
 9. Стрілець
 10. Козеріг
 11. Водолій
 12. Риби

Яскравий звір не терпить ліні та погано ставиться до безвідповідальних особистостей. Немає часу для розгойдування! Кидайтеся в бій відразу після закінчення святкових застіль, щоб порадувати цілеспрямованого Тигра.

Овен

Січень обіцяє бути складним: труднощі будуть зустрічатися на кожному кроці. Доведеться розтратити багато енергії, щоб досягти задуманого. Всі важливі рішення краще відкласти на більш вдалу другу декаду. Остерігайтеся втрат у фінансовій сфері. У сімейних відносинах можливі прояви негативних емоцій з боку домашніх, яким не вистачає вашої уваги. Великі навантаження можуть призводити до втоми, поганого настрою, безсоння.

Сприятливі дні: 7, 10, 23, 25, 28. Несприятливі: 2. 5, 9.

Телець

Зірки відкривають для вас широкі перспективи. Не пропустіть сприятливий момент. Матеріальне становище залишиться стабільним. Не варто чекати раптових надходжень, швидше, можливі незаплановані витрати. У другій половині місяця рекомендується стежити за своїми словами. Не варто забувати про близьких, інакше конфліктів в сім’ї не уникнути. Здоров’я в цілому не потурбує, але в якості превентивного заходу варто звернути увагу на стан хребта та роботу шлунково-кишкового тракту.

Сприятливі дні: 3, 7, 10, 13, 15. Несприятливі: 21, 23, 28.

Близнюки

Гороскоп рекомендує не вступати в конфронтацію. Зайва прискіпливість, часто безпідставна, може привести до конфліктів з близькими. В кінці місяця варто дбайливіше ставитися до фінансів, є ризик матеріальних втрат від невдалих витрат. Щоб уникнути проблем зі шлунком, робіть упор на більш здорові продукти. Вітається фізична активність.

Сприятливі дні: 8, 13, 24 26, 28. Несприятливі: 4, 6, 7.

Рак

До середини місяця проблеми розсмокчуться, а життя піде за сценарієм. Є шанс бути успішним, потрібно лише подолати сумний настрій та нудьгу. З’являться шанси на поліпшення матеріального становища, поставтеся до надходжень з розумом. В особистому житті варто остерігатися злих язиків. Здоров’я, в цілому, не потурбує, тільки потрібно подолати депресію та більше гуляти на свіжому повітрі.

Сприятливі дні: 5, 9, 14, 15, 20. Несприятливі: 25, 27, 30.

Лев

У фінансовій сфері слід визначитися, на що в першу чергу витратити гроші, серйозні покупки не слід відкладати на більш пізній час. У колі домашніх постарайтеся стримати негативні емоції. У плані здоров’я слід тримати себе в руках: не переїдати, обмежте вживання спиртного. Постарайтеся більше відпочивати та не тримати в собі негативні емоції.

Сприятливі дні: 2, 3, 7, 8, 12, 17, 20, 21, 26, 29. Несприятливі: 4, 5, 9, 14, 15, 23, 24, 27.

Діва

Слід очікувати насичений подіями січень, причому як позитивними, так і негативними. Потрібно бути стриманими та обмірковувати кожен вчинок. Постарайтеся бути менш ревнивим та підозрілим по відношенню до своєї другої половинки, щоб не допустити сварок. Що буде радувати, так це здоров’я: навіть в найсуворіші морози зможете уникнути застуд та ГРВІ.

Сприятливі дні: 2, 4, 7, 10,15. Несприятливі: 18, 21, 25.

Терези

Гороскоп попереджає про необхідність зберігати тверезий підхід – місяць не підходить для ілюзорних мрій. Тільки усвідомлення своїх реальних можливостей дозволить домогтися бажаних цілей, в тому числі й фінансових. Домашні турботи будуть пов’язані з вирішенням побутових питань. Самопочуття не повинно викликати особливих проблем, але можливе і загострення хронічних болячок.

Сприятливі дні: 18, 20, 22, 25, 29. Несприятливі: 5, 8, 13.

Скорпіон

Фінансова сторона стабільна, давати в борг не варто, вплутуватися в сумнівні проєкти теж. Виникаючі тертя можуть стати причиною гострого конфлікту з домочадцями, зірки рекомендують залагоджувати розбіжності на початковій стадії, не доводячи до скандалу. Постарайтеся висипатися, більше часу проводьте на свіжому повітрі. Виключіть ризик травм.

Сприятливі дні: 1, 5, 7, 10, 15. Несприятливі: 22, 23, 27.

Стрілець

Тигр дасть вам шанс розрубати всі накопичені «гордієві вузли» раз і назавжди. У фінансовій сфері місяць обіцяє бути вдалим. Однак гроші не впадуть з неба, для їх отримання доведеться істотно попрацювати. Відносини з домочадцями найбільш доброзичливі. Стрільцю рекомендується підвищену увагу приділити серцево-судинній системі. В іншому здоров’я не повинно викликати серйозних побоювань.

Сприятливі дні: 4, 9, 15, 20, 25. Несприятливі: 8, 10, 13.

Козеріг

Забудьте про нудьгу, впевненість в собі допоможе подолати будь-які труднощі. Початок січня, як і новий Місяць, стануть ідеальним часом для змін. Є шанс зміцнити матеріальне становище, проте до засобів потрібно ставитися дбайливіше. У сім’ї спробують на вас тиснути, знайдіть розумні кроки, щоб уникнути конфліктів. Для підтримки здоров’я потрібен якісний відпочинок, почніть з повноцінного сну. Є ризик травм.

Сприятливі дні: 2, 5, 10, 13,18. Несприятливі: 23, 27, 30.

Водолій

З фінансової точки зору все непогано – накопичення минулих років дозволять вам здійснювати необхідні витрати. Астрологи рекомендують частіше бувати у рідних. У спілкуванні з домочадцями стежте за словами, їх можуть витлумачити не так, що породить конфлікт. Проблем зі здоров’ям не буде, хіба що стара травма нагадає про себе при зміні погоди.

Сприятливі дні: 21, 25, 27, 30, 31. Несприятливі: 4, 9, 12.

Риби

Більше уваги приділяйте сім’ї: зміцнити відносини не так вже й складно, потрібно лише навчитися уважніше слухати другу половину. Не варто бездумно ставитися до фінансових витрат. Друга половина місяця буде досить напруженою: ви можете відчути втому та жалість до себе. Не потрібно впадати в нудьгу. В цілому здоров’я не повинно викликати серйозних побоювань, особливо за умови спокою нервової системи.

Сприятливі дні: 2, 5, 10, 14, 18. Несприятливі: 20, 23, 27.

Купуйте електронні версії наших нових видань

Що дає підписка на оновлення нашого сайту

Слідкуйте за нами в Facebook та Telegram

Також читати:

Оставьте ответ