Невідоме про яблука

Невідоме про яблука
Реклама

Нам здається, що про них ми знаємо все. Ну, якщо і не все, то багато що. Але я впевнена, що корисно записати в зошит такі цікаві відомості про цілющі властивості яблук, щоб вони завжди були під рукою.

  • Якщо перед сном з’їсти 2 яблука, то вони знизять і будуть регулювати вміст цукру в крові. Особливо корисно звернути на це увагу хворим на цукровий діабет.
  • У зв’язку із збільшенням випадків серцево-судинних захворювань велике значення має проблема холестерину. Доведено, що яблука нормалізують його вміст в печінці, яка і виводить холестерин з організму. Уявіть собі, якби печінка не могла виводити холестерин, якими б були тоді наші судини? Вони б втратили еластичність, вкрилися бляшками, і кров не змогла б вільно циркулювати в організмі, живити головний мозок. Склероз став би найпоширенішим захворюванням.
  • Ці смачні плоди потрібні людині протягом всього життя для того, щоб вона була здоровою. А особливо – після 30 років, коли починаються збої в роботі серцево-судинної системи, підвищується тиск, кровоносні судини стають крихкими.
Купуйте електронні версії наших нових видань

Що дає підписка на оновлення нашого сайту

Слідкуйте за нами в Facebook та Telegram

Також читати:

Оставьте ответ