На святки дівчата ворожили… на квітах

На святки девушки гадали... на цветах
Реклама

Читати російською мовою

Січневі свята наповнені магією і містикою. Особливо святочні ворожіння, які повинні допомогти дізнатися повороти долі.

На святки – два тижні зимових свят від Різдвяного святвечора до Хрещення, коли старий рік вже пішов, а новий ще не зовсім вступив у свої права, здавна вважалося, що на землі змішуються світлі і темні сили. Ось вони-то і готові підказати майбутнє – 
кожному своє.

З глибокої давнини люди займалися ворожінням на квітах. Зверталися до мудрої природи безпосередньо, без допомоги ворожок. Тільки ви і сила природи.

Квіти – вдячні слухачі: ми з ними говоримо, а вони ніколи не перебивають, слухають, зберігають наші таємниці та відповідають на питання, як можуть. Головне, правильно зрозуміти їх.

«Кохає – не кохає» – ворожіння всіх дівчат на ромашці. Взимку її замінить гербера, дрібні хризантеми. Поставте по одній квітці в різні ємкості з водою. Кожній присвойте свій варіант відповіді. Яка квітка простоїть довше – тим шляхом і рухайтеся до мети. Зів’яла квітка – шлях неперспективний.

Прокажіть подумки хвилююче вас питання, відірвіть квітку і підкиньте її. Якщо вона впаде тильною стороною догори, значить відповідь «ні», якщо вниз – відповідь «так».

Також спрацює і пеларгонія. Вона, напевно, у кожного є на підвіконнях, завжди під рукою. Зірвіть три листочки, загадайте бажання. Впадуть догори глянцевою стороною всі – добрі події і зміни будуть найближчим часом. Ляжуть верхи два, а один перевернутий – можуть бути фінансові проблеми. Якщо два листочка лягли тильною стороною – потрібно остерігатися сімейних негараздів, проблем з близькими. Всі три листочка повернулися до вас шорсткою стороною – зверніть увагу на своє здоров’я.

У справах «амурних» допоможе кактус. Цей, здавалося б, суворий, колючий велетень не здатний «на почуття», але є «серце» і в ньому. Дуже акуратно погладьте кактус, легенько притисніть до нього руку. Подивіться, скільки колючок відпало: більше 5 – ваші відносини з партнером можуть перерости в серйозні; менше 5 – подумайте, чи справжнє це почуття.

Для ворожіння за допомогою букета потрібно зібратися з подружками. З букета кожна з зав’язаними очима повинна витягнути свою квітку. При цьому думати про те, хто її цікавить. Вгадаєте назву квітки – думайте про майбутнє з обранцем.

Троянда означає сталість. На ній ворожили, щоб проникнути у найприхованіші таємниці долі. Троянду клали на підвіконня, а перед сном запитували у неї про своє майбутнє. Якщо квітка до ранку залишалася свіжою – відповідь позитивна, а якщо зів’яла і втратила всі пелюстки – це служило поганою прикметою.

Властивістю передбачення володіють всі квіти. Цьому в повній мірі сприяють особлива енергетика рослин, їх колір, запах. Але вони вказують на ймовірний хід подій, а не пророкують їх результат.

Людмила ГРИГОР’ЄВА,
м. Одеса.

Купуйте електронні версії наших нових видань

Що дає підписка на оновлення нашого сайту

Слідкуйте за нами в Facebook та Telegram

Також читати:

Оставьте ответ