Передплати – і виграй!

Подпишись - и выиграй! 2021
Реклама

Читати російською мовою

За давно вже усталеною традицією редакція газети «Хазяїн» за підсумками передплатної кампанії розігрує серед своїх передплатників цінні подарунки. Дотримуємося цього правила ми і в нинішньому році.

Наших передплатників очікують ТЕЛЕВІЗОР, СМАРТФОН, ЛАНЦЮГОВА ПИЛА, ПИЛОСОС, ПРАСКА, САДОВІ ОБПРИСКУВАЧІ, різні господарські інструменти та інші корисні для дому речі.

Подпишись - и выиграй! 2021

Ще одна акція очікує читачів у нинішньому році: ті, хто передплатять газету «Хазяїн» відразу на весь 2021 рік за індексом 68855, отримають безкоштовно в подарунок «Місячний посівний календар на 2022 рік».

Як завжди, редакція газети проведе конкурс серед передплатників, в якому будуть розіграні ТЕЛЕВІЗОР, СМАРТФОН, ПИЛОСОС, ЛАНЦЮГОВА ПИЛА, ПРАСКА, НАБІР ПОСУДУ та інші корисні речі. Також на вас чекають подарунки[*] від нашого постійного партнера – фірми «СІМЕЙНИЙ САД»: набори насіння і засобів захисту рослин. У кожному наборі – 
понад 20 товарів!

Для участі в конкурсі потрібно оформити піврічну або річну передплату на газету «Хазяїн» та до 31 грудня прислати ксерокопію квитанції з вказаним на ній контактним телефоном у редакцію за адресою: 03022, м. Київ, вул. Васильківська, 34, оф. 221-В. На конверті поставте позначку «На конкурс». Також можна надіслати фотографію або скріншот квитанції на електронну пошту peredplata2021@gmail.com. І не забудьте вказати номер телефону!

* Під подарунком розуміється
право переможця на його придбання за 1,00 грн.

Купуйте електронні версії наших нових видань

Що дає підписка на оновлення нашого сайту

Слідкуйте за нами в Facebook та Telegram

Також читати:

Оставьте ответ