Часник по-розумному

Чеснок по-умному
Реклама

Читати російською мовою

Через те, що площа ділянки невелика, а посадити хочеться багато чого, то правильним буде отримувати більший урожай на меншій грядці. Отже, восени висаджуємо озимий часник. У продажу він коштує дорого, а потрібно його багато і в закрутки, і в приготування страв, та й просто часничок з борщем дуже навіть смачно. Значить, наше завдання отримати від кожного зубчика велику головку.

Для цього на майбутній грядці в кінці літа можна посіяти сидерати (овес, біла гірчиця), за 2 тижні до посадки починаємо підготовку грядки, тобто скошуємо сидерати, що виросли, подрібнюємо і закопуємо їх у ґрунт. Якщо нічого не сіяли, то надійніше буде обробити ґрунт Фітоспорином (за інструкцією), це оздоровить грядку, так як зовсім здорової землі схоже вже зовсім немає на нашій планеті. Потім ще раз перекопуємо, розсипавши по всій площі універсальне гранульоване добриво пролонгованої дії Осмокот.

Дія цього добрива розрахована на 6-8 місяців і його перевага в тому, що «працювати» воно починає тільки в прогрітому ґрунті. Ось чому внесене восени добриво залишається в ґрунті чекати потрібного періоду, щоб почати «годувати» зубчики часнику. У складі Осмокоту є багато мікроелементів: і азот, і фосфор, і калій. Таким чином рано навесні, відразу після прогрівання ґрунту часничинки отримують живлення і дружно починають нарощувати зелену масу, яка дає всі поживні речовини наростаючим голівкам.

КУПИТИ

У нашому магазині он-лайн версія всього за 5 грн.

Ні для кого не секрет, що навесні нам не до часнику з його підживленням. Ми то не встигли, то запізнилися – 
і дивишся, вже кінчики пер почали жовтіти від нестачі живлення. Який вже там урожай?! Я минулої осені розсипала Осмокот по двох грядках – по часнику і цибулі, і вперше в житті отримала відмінний урожай і того, і іншого. Прямо аж гордість взяла, яка я городниця стала успішна! Так що від душі раджу і вам спробувати цей спосіб, дуже сподіваюся, що вам теж сподобається.

Ольга УСОВА,
садівник. Сумська обл.

Купуйте електронні версії наших нових видань

Що дає підписка на оновлення нашого сайту

Слідкуйте за нами в Facebook та Telegram

Також читати:

Оставьте ответ