Обробка вишневого саду

Обработка вишневого сада
Реклама

Читати російською мовою

Розкажіть, чим обприскувати вишні і черешні,
щоб отримати і зберегти урожай. В які терміни?
В. К. МАЙДИК, м. Дніпро.

Шановний Василю Кириловичу! Якщо говорити про захист вишень і черешень від грибкових захворювань (коккомікозу, моніліозу, цитоспорозу, антракнозу, парші та ін.), то його належить починати з ранньої весни.

До розпускання бруньок треба встигнути обприскати крону розчином залізного купоросу (340 г на 10 л води) або 3%-вим розчином бордоської рідини.

Перед самим цвітінням слід обробити дерева одним з фунгіцидних препаратів згідно з інструкцією (Скор,Топаз, Стробі, Хорус, Танос і ін.)

Через 10 днів після цвітіння обприскування потрібно повторити, використовуючи при цьому вже інший фунгіцид.

Зібрали урожай – і слідом обприскуємо вишні і черешні Хомом або Оксіхомом.

І остання протигрибкова обробка будь-яким мідьвмісним препаратом повинна бути проведена під час листопаду.

Крім грибкових інфекцій вишневий сад потрібно вберегти від численних шкідників (вишневих пильщика, довгоносиків, мух, попелиць і т. д.)

Відразу після розпускання бруньок починаємо перше обприскування інсектицидами (Бітоксібациліном, Лепідоцидом, Фуфаноном, Іскрою, Блискавкою, Інта-Віром, Ровікуртом, Новактіоном), строго дотримуючись інструкції. Після цвітіння, а також при появі гусениць і попелиць, обробку повторюємо, змінюючи препарат.

Восени по оголених гілках обприскуємо розчином сечовини (50 г на 10 л води).

Увага! Нагадуємо, що в сад прилітають і корисні комахи, які запилюють вишні та черешні, тому під час цвітіння не використовуйте інсектициди. Під час обприскування не забувайте обробляти сам стовбур і пристовбурні кола.

Купуйте електронні версії наших нових видань

Що дає підписка на оновлення нашого сайту

Слідкуйте за нами в Facebook та Telegram

Також читати:

Оставьте ответ